Targi Pracy i Praktyk Studenckich

Już wkrótce - 3 marca 2017 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbędą się Targi Pracy i Praktyk Studenckich.

Każdego roku wydarzenie przyciąga ponad 1000 uczestników oraz około 60 pracodawców z całej Polski. Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji, takich jak szkolenia w ramach Akademii Rozwoju Kompetencji

Targi pracy to jedna z najpopularniejszych form promocji, z której chętnie korzystają pracodawcy poszukujący pracowników. Z jednej strony to świetna okazja dla studentów i absolwentów, by w tym samym miejscu i czasie poznać oraz porównać aktualne oferty pracy, porozmawiać z pracodawcami o wymaganiach stawianych kandydatom, złożyć dokumenty aplikacyjne oraz otrzymać materiały informacyjne przygotowane przez pracodawców. Z drugiej strony, to okazja dla firm, by wypromować się w środowisku akademickim. Podczas targów pracy firmy mają nie tylko możliwość promowania siebie oraz swoich ofert rekrutacyjnych, programów praktyk i staży, ale mogą również zbadać trendy wśród studentów, którzy za chwilę wejdą na rynek pracy.

Targi rozpoczną się o 3 marca 2017 roku o 9.30 wykładem inauguracyjnym pt.: „Jak budować markę osobistą na rynku pracy?”, który poprowadzi Magdalena Rehlich - właścicielka PROFI Company, która zarządza 3 markami: PROFI Art – Niezawodna Agencja Reklamowa, PROFI Home – Solidne Biuro Nieruchomości, PROFI Business – Biznesowa Stylizacja Marki, ekspert w dziedzinie reklamy z 20 letnim doświadczeniem w branży, prezes śląskiego oddziału Lady Business Club, absolwentka Akademii Marki z Klasą, z wykształcenia politolog.

Honorowy patronat nad Targami objęła Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej – Elżbieta Rafalska, Prezydent Konfederacji Lewiatan – Henryka Bochniarz, Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza – Zbigniew Podraza, Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach – Grzegorz Sikorski.

Powrót do: Start » Uczelnia » Wkrótce w WSB