Dzień Bezpłatnych Szkoleń w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Wybitni praktycy, interaktywne warsztaty, aktualna wiedza i moc inspiracji. W sobotę 18 lutego 2017 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbył się Dzień Bezpłatnych Szkoleń.

Program wydarzenia obejmował szkolenia, w których uczestniczyli nie tylko menedżerowie doskonalący swoje umiętności, ale również osoby poszukujące inspiracji do zmian w życiu zawodowym, dążące do awansu czy podniesienia kwalifikacji.

Tematyka szkoleń obejmowała m.in. obszar efektywności finansowej projektu inwestycyjnego, psychologii biznesu, coachingu innowacji w biznesie, oceny efektywności procesu szkoleniowego oraz walki ze stresem i wypaleniem zawodowym.

Zajęcia prowadzili cenieni eksperci - wykładowcy i partnerzy Uczelni, w tym m.in.: prof. dr hab. inż. Marek Sitarz, dr Marcin Lis, dr Magda Fres, dr Magdalena Kraczla, mgr Robert Manikowski, mgr Konrad Wilk, mgr Jarosława Żabówka.

Organizatorem Dnia Bezpłatnych Szkoleń było Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, oferującej blisko 120 kierunków studiów podyplomowych.

Sprawdź ofertę kształcenia podyplomowego

Polecamy szczególnie: