Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Sukces absolwentki Akademii WSB!

Paula JanuszkiewiczLiderka Roku 2007 Akademii WSB znalazła się w zestawieniu miesięcznika „Perspektywy” TOP-20 Cybersecurity Women in Poland – pierwsze podsumowanie wybitnych Polek z obszaru bezpieczeństwa cyfrowego. Serdecznie gratulujemy!

W październikowym numerze miesięcznika „Perspektywy” znalazło się podsumowanie TOP-20 Cybersecurity Women in Poland.


Cyberbezpieczeństwo to dziedzina silnie zdominowana przez mężczyzn (tylko 11% pracowników zajmujących się cybersecurity to kobiety), jak twierdzą eksperci, taka sytuacja jest alarmująca – w dążeniu do bezpieczeństwa cyfrowej przestrzeni pomóc może tylko różnorodność perspektyw w rozwiązywaniu problemów związanych z cyberatakami.

Lista została stworzona, aby wyróżnić i wypromować kobiety zajmujące się w tym zakresie zarówno technologiami i badaniami, jak i edukacją oraz politykami publicznymi.

 

Serdecznie zapraszamy na zapoznania się z ofertą studiów z obszaru informatyki w Akademii WSB: Bezpieczeństwo i ciągłość działania IT, Cloud Computing, Inżynieria Internetu Rzeczy (PEŁNA OFERTA STUDIÓW).

 

ARTYKUŁ - PERSPEKTYWY.PL 


/źródło: perspektywy.pl/

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy