Targi Pracy i Praktyk Studenckich w Akademii WSB

Ponad 600 osób - studentów, uczniów szkół średnich i mieszkańców regionu - wzięło udział w zorganizowanej przez Akademię WSB XII edycji dąbrowskich Targów Pracy i Praktyk Studenckich – Job and Internship Fair.

13 marca 2019 roku w ramach Targów Pracy i Praktyk Studenckich – Job and Internship Fair w Akademii WSB oferty pracy, praktyk, staży, programów rozwoju zaprezentowało ponad 40 pracodawców. Wśród tegorocznych wystawców znalazły się takie firmy jak: IKEA, Unilever, HireRight, Raben, DAZN Poland Perform Media, EURO RTV AGD, Bombardier czy Credit Agricole.

XII edycja Targów Pracy i Praktyk Studenckich, ze względu na coraz liczniejszą grupę zagranicznych studentów Akademii WSB, w większym stopni niż do tej pory odpowiadała na potrzeby osób z zagranicy. Symulacje rozmów kwalifikacyjnych, które przygotowało siedem firm, prowadzone były w języku polskim, angielskim i rosyjskim. Po ich zakończeniu studenci mogli liczyć na rzetelną informację zwrotną ze strony pracownika działu HR danej firmy oraz zaproszenie do procesu rekrutacyjnego.

Uczestnicy Targów mogli skorzystać także z udziału w szkoleniach w ramach Akademii Kariery, podnoszących ich kompetencje w wybranych obszarach istotnych na rynku pracy m.in. w obszarze kształtowania marki osobistej (Personal Branding), mindfulnes i jego istotności we współczesnym przywództwie.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności