Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

II tura rekrutacji do projektu PROM – „Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i kadry akademickiej”

W związku z niewykorzystaniem dostępnej puli środków Dział Współpracy Zagranicznej Akademii WSB ogłasza II turę rekrutacji do projektu PROM„Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i kadry akademickiej” w roku akademickim 2018/2019. Projekt realizowany jest przez Akademię WSB w ramach umowy z Narodową Agencją Wymiany Akademickiej.

 

W roku akademickim 2018/2019 sfinansowanych zostanie 30 mobilności. Dofinansowane zostaną mobilności 7-dniowe, 14-dniowe i 30-dniowe.

 

Realizacja projektu obejmować będzie:

  • 15 mobilności doktorantów i kadry akademickiej Akademii WSB do ośrodków zagranicznych w krajach OECD i spoza OECD;
  • 15 mobilności doktorantów i kadry akademickiej dla przyjeżdzających z zagranicznych uczelni partnerskich do Akademii WSB.

W ramach projektu finansowanie zostanie objętych łącznie 24 doktorantów i 6 pracowników akademickich, z czego 90% uczestników poniżej 40 roku życia. Finansowanie obejmie koszty utrzymania w zryczałtowanej formie oraz koszty podróży.

Realizacja mobilności możliwa będzie od marca 2019 roku do 30 września 2019 roku. Przewidziane są rekrutacje uzupełniające w przypadku niewykorzystania dostępnej puli środków.

 

Informacje i składanie wniosków aplikacyjnych:

Dział Współpracy Zagranicznej

Akademia WSB

Ul. Cieplaka 1c

41-300 Dąbrowa Górnicza

Pokój nr 206

Tel. +48 32 295 93 16

email: prom@wsb.edu.pl

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy