dr Marcin Lis - nominowany przez "Dziennik Zachodni" do nagrody "Osobowość roku 2018"

Dr Marcin Lis – Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB został nominowany przez „Dziennik Zachodni” do nagrody „Osobowość roku 2018” w kategorii biznes w mieście Dąbrowa Górnicza.

Doktor Marcin Lis - ekspert w zakresie systemów jakości, zarządzania projektami i innowacjami, systemów zintegrowanych. Zaangażowany w promocję i wsparcie przedsiębiorców. Wiceprezes Zarządu Śląskiego Związku Pracodawców Lewiatan. Posiada bogate doświadczenie korporacyjne zdobyte w międzynarodowych firmach usługowych.

Był zatrudniony na kluczowych stanowiskach menedżerskich związanych z zarządzaniem jakością i procesami, marketingiem, zarządzaniem projektami oraz obsługą klienta. Pełni funkcję Dyrektora Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń jak również Przewodniczącego Rady Ekspertów Akademii WSB. Dodatkowo pełni funkcję Wiceprezesa Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa oddział w Dąbrowie Górniczej oraz Wiceprzewodniczącego Komisji Przemysłu 4.0 Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach (do roku 2018 - Wiceprzewodniczący Komisji ds. Innowacyjności, Konkurencyjności i Współpracy Nauki z Biznesem działającej przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach).

Odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi oraz Medalem Komisji Edukacji Narodowej.

GŁOSUJ NA DOKTORA MARCINA LISA

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności