Erasmus+ interaktywne warsztaty dla młodzieży

W dniu 14.01.2019 r. w Akademii WSB gościła młodzież z Litwy, Łotwy, Portugali i Polski realizująca projekt Erasmus+ CITY-MAKE IT SMART. Tematem inicjatywy jest koncepcja „smart city” (inteligentnego miasta), czyli wykorzystania nowoczesnych technologii w celu rozwoju miasta i uczynienia go bardziej przyjaznym dla mieszkańców.

W realizację projektu zaangażowane jest Stowarzyszenie „Dobre Ręce” z Będzina oraz II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej. Młodzież wizytując Akademię WSB uczestniczyła w warsztatach dotyczących grywalizacji w nauce języków obcych, tworzenia i wykorzystania map myśli oraz zajęciach integracyjnych wspieranych przez studentów zagranicznych Akademii WSB.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności