W praktyce najlepsi – Akademia WSB w tygodniku „Newsweek”

O jubileuszu 25-lecia Akademii WSB, najwyższych wyróżnieniach w rankingach za jakość kształcenia oraz uprawnieniach akademickich Uczelni - pisze tygodnik „Newsweek”.

W ramach oferty kształcenia szczególnie polecamy studia podyplomowe z zakresu Ochrony Danych Osobowych w administracji i biznesie – Inspektor Ochrony danych, a także nowość w ofercie Akademii WSB Marketing zintegrowany w praktyce.

Trwa rekrutacja zimowa na studia podyplomowe. Uczelnia umożliwia uzyskanie dofinansowania do 80 proc. dla pracowników mikro, małych lub średnich przedsiębiorstw.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności