I Forum Futsalu - Polska 2025 - Wizja Rozwoju

W Katowicach (obrady plenarne) i Gliwicach (pokazowe treningi) w dniach 27 – 28 października 2018 r. odbyło się I Forum Futsalu - Polska 2025 – Wizja Rozwoju, organizowane przez czasopismo FUTSAL pod patronatem Akademii WSB, Polskiego Związku Piłki Nożnej i Futsal Ekstraklasa.

Uczestnikami Forum byli m.in. prezesi klubów, trenerzy, zawodnicy, sztab medyczny, sędziowie, kibice, przedstawiciele uczelni, przedstawiciele Polskiego Związku Piłki Nożnej, Ekstraklasa Futsalu oraz byli trenerzy reprezentacji Polski.

Obrady plenarne Forum prowadził prof. dr hab. inż. Marek Sitarz z Akademii WSB. Uczelnię reprezentował również prof. dr hab. n. med. Fryderyk Prochaczek. W tej czesci spotkania wygłoszono 18 referatów, w tym referat prof. dr hab. inż. Marka Sitarza "Futsal w cieniu piłki nożnej – czy tak musi być?” (załącznik).

W części dyskusji plenarnych i pokazowego treningu dla zawodników Rekordu Bielska Biała uczestniczył najbardziej utytułowany piłkarz i zawodnik z Hiszpanii, Wiceprzewodniczący Europejskiej Organizacji Trenerów Futsalu - Jesus Candelas Rodrigo

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności