JM Rektor Akademii WSB ekspertem podczas kongresu "Nowy Przemysł Expo"

Prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz będzie ekspertem podczas kongresu "Nowy Przemysł Expo" w panelu "Automotive i inwestowanie w nowych warunkach". W trakcie trzydniowego wydarzenia eksperci Akademii WSB wystąpią w kilku panelach kongresu, który odbędzie się 26-28 września 2018 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

JM Rektor Akademii WSB prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz będzie ekspertem w panelu "Automotive - inwestowanie w nowych warunkach", podczas którego będzie poruszana tematyka związana m.in. z V edycją projektu "Dąbrowa Górnicza - kierunek inwestycje. Inwestycje automotive - kierunek Dąbrowa Górnicza". Panel odbędzie się 27 września o 9.30.

W panelu "Rynek pracy specjalistów", który odbędzie się 26 września o 12.00 prelegentem będzie dr Marcin Lis - Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem, Akademii WSB.

W tym samym momencie rozpocznie się panel "Logistyka w przemyśle", gdzie eksperckiego głosu użyczy dr inż. Paweł Sobczak, wykładowca Akademii WSB. Dzień później, 27 września o 11.30 w panelu "Utrzymanie ruchu 4.0" wystąpi dr inż. Maciej Rostański, wykładowca Akademii WSB.

"Nowy Przemysł Expo" to wydarzenie, które przyniesie praktyczną wiedzę o tym, jak zmieniać firmę w duchu idei Przemysłu 4.0. Eksperci i menedżerowie oraz przede wszystkim specjaliści o jeszcze rzadkich, a wkrótce niezbędnych, kompetencjach spotkają się w dniach 26-28 września 2018 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. W debatach wezmą udział zarówno członkowie zarządów, jak i specjaliści w konkretnych dziedzinach: wdrożeniowcy, innowatorzy, osoby odpowiedzialne za sektor badań i rozwoju, za logistykę, utrzymanie ruchu czy rozwiązania IT.

Więcej o wydarzeniu - http://www.npexpo.pl

/mpm, 14.09.2018/