Praktyki na kierunku Pedagogika studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne, licencjat (6 semestrów)

Dotyczy studentów studiów I stopnia licencjat na kierunku Pedagogika, którzy mają zgodnie z planem studiów zrealizować praktyki.

W ramach odbywania praktyk studenci zobowiązani sa do zrealizowania programu praktyki oraz przestrzegania określonych procedur zaliczania praktyk. Obowiązujące w danym semestrze i danym roku akademickim dokumenty dla konkretnego kierunku studiów znajdują sie w plikach do pobrania.

W przypadku problemów z pobraniem pliku uprzejmie proszę o zgłoszenie się osobiste do Pełnomocnika ds. Praktyk Studenckich na jeden z jego dyżurów.

Powrót do: Start » Dla studentów » Praktyki studenckie » WSB w Dąbrowie Górniczej - studia stacjonarne i niestacjonarne, I i II stopnia

Wirtualna Uczelnia

Logowanie do ProLib (Biblioteka)