Praktyki na kierunku Logistyka studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne, inżynier (7 semestrów)

Dotyczy studentów studiów I stopnia inżynier na kierunku Logistyka, którzy mają zgodnie z planem studiów zrealizować praktykę zawodową.

W ramach odbywania praktyk studenci zobowiązani sa do zrealizowania programu praktyki oraz przestrzegania określonych procedur zaliczania praktyk. Obowiązujące w danym semestrze i danym roku akademickim dokumenty dla konkretnego kierunku studiów znajdują sie w plikach do pobrania.

W przypadku problemów z pobraniem pliku uprzejmie proszę o zgłoszenie się osobiste do Pełnomocnika ds. Praktyk Studenckich na jeden z jego dyżurów.

Programy praktyk na kierunku Logistyka:

Plik do pobrania (pdf): DG_LOGISTYKA

Powrót do: Start » Dla studentów » Praktyki studenckie » WSB w Dąbrowie Górniczej - studia stacjonarne i niestacjonarne, I i II stopnia

Wirtualna Uczelnia

Logowanie do ProLib (Biblioteka)