Konkurs dla absolwentów studiów magisterskich

Zapraszamy absolwentów studiów magisterskich do wzięcia udziału w XI edycji ogólnopolskiego konkursu „Otwarte drzwi” ogłoszonego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Laureatami konkursu mogą zostać absolwenci, których tematem badawczym pracy magisterskiej jest zjawisko niepełnosprawności w wymiarze: zdrowotnym, zawodowym lub społecznym.

Konkursem objęte są jedynie te prace, które uzyskały ocenę bardzo dobrą, oraz zostały obronione w okresie do 24 miesięcy przed dniem ogłoszenia konkursu.

Komisja Konkursowa wśród autorów prac magisterskich wybierze laureatów I, II oraz III miejsca w każdej z następujących kategorii:

1)    Rehabilitacja medyczna
2)    Rehabilitacja zawodowa oraz rozwiązania technologiczne służące osobom niepełnosprawnym
3)    Rehabilitacja społeczna

Komisja Konkursowa za zgodą Zarządu PFRON może nie przyznać wszystkich nagród regulaminowych, co oznacza, że laureatem konkursu może zostać autor pracy, która zostanie zaliczona do innej kategorii tematycznej.

Dla autorów prac magisterskich w konkursie przewiduje się po trzy nagrody pieniężne w każdej z kategorii:

1) dla laureata I miejsca - w wysokości 5 000 zł,
2) dla laureata II miejsca - w wysokości 3 000 zł,
3) dla laureata III miejsca - w wysokości 2 000 zł
oraz wyróżnienia.

Termin składania prac upływa 21 lipca 2014 r.

Kontakt:

Koordynator ds. osób niepełnosprawnych: mgr Agnieszka Szostak, tel. (032) 295-93-97, e-mail: aszostak@wsb.edu.pl

Asystent osób niepełnosprawnych: mgr Katarzyna Bańka, tel. (032) 295-93-66, e-mail: kbanka@wsb.edu.pl

Powrót do: Start » Dla studentów » Aktualności

Wirtualna Uczelnia

Logowanie do ProLib (Biblioteka)