Uwaga Studenci! Konkurs na najlepszy biznesplan!

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w konkursie na najlepszy biznesplan dla studentów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Na autorów najlepszych biznesplanów czekają cenne nagrody.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wzięcie udziału w szkoleniu pn. „Tworzenie biznesplanów”. Druga edycja szkolenia odbędzie się w dniach 12-13 maja 2014r. w Wyższej Szkole Biznesu w sali 227 w godzinach od 8:00 do 16:00. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zgłoszenia do udziału w szkoleniu należy przesyłać do dnia 30 kwietnia 2014r. na adres e-mail: abk@wsb.edu.pl

UWAGA: ILOŚC MIEJSC UDZIAŁU W SZKOLENIU OGRANICZONA!

Szkolenie „Tworzenie biznesplanów"

Szkolenie ma na celu przygotowanie uczestników do stworzenia profesjonalnego biznesplanu przedsięwzięcia. Zajęcia będą prowadzone w formie warsztatowej. W czasie zajęć zostanie poruszona następująca tematyka:

- zasady budowy biznesplanu

- najczęściej popełniane błędy

- analiza firmy oraz produktu/usługi

- analiza rynku oraz wybór strategii marketingowej

- analiza finansowa oraz moduł dotyczący źródeł finansowania inwestycji

- plan finansowy przedsięwzięcia oraz prognozy ekonomiczne

- analiza efektywności przedsięwzięcia

Szkolenie z zakresu tworzenia biznesplanów poprowadzi mgr Marcin Jerzynek, trener biznesu, praktyk - właściciel firmy. Trener członków korpusu służby cywilnej przy Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (2012), nauczyciel akademicki (Uniwersytet Zielonogórski, Wyższa Szkoła Bankowa, Politechnika Śląska, Wyższa Szkoła Zarządzania, PWSZ Jelenia Góra).

Przedłożone w ramach konkursu, opracowane biznesplany będą oceniane przez pracowników uczelni oraz praktyków biznesowych.

Honorowy patronat nad konkursem objął Bank Zachodni WBK S.A Oddział w Gliwicach.

Konkurs realizowany będzie w  ramach projektu pt. „Nowoczesne kształcenie – pewna przyszłość” realizowanego przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu i konkursie! I ty możesz założyć swoją firmę!

Powrót do: Start » Dla studentów » Aktualności

Wirtualna Uczelnia

Logowanie do ProLib (Biblioteka)