Janusz Korwin-Mikke w WSB

Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz dąbrowski oddział Kongresu Nowej Prawicy serdecznie zaprasza na spotkanie z Januszem Korwin-Mikke, prezesem KNP.

Spotkanie odbędzie się w dn. 6 marca (czwartek) o godz. 16.00 w Audytorium Maximum WSB (ul. Cieplaka 1 c).
Temat wykładu J. Korwin-Mikke: „Nonsensy dzisiejszej gospodarki".

Janusz Korwin-Mikke, ur. 27 października 1942 r. w Warszawie, poseł na Sejm, polityk, publicysta, filozof, mistrz krajowy w brydżu, szachista.
Obecnie prezes Kongresu Nowej Prawicy (od 2011 r.). Współzałożyciel w 1987 r. Ruchu Polityki Realnej, od 1990 r. Unii Polityki Realnej.
W latach 1991-92 poseł na Sejm. Inicjator uchwały lustracyjnej.
Jako publicysta w kilku tysiącach artykułów konsekwentnie prezentuje program wolności gospodarczej i konieczności powrotu do tradycyjnych wartości. Pisze w „Najwyższym Czasie", „Uważam Rze i in.
Autor kilkudziesięciu książek.

Powrót do: Start » Dla studentów » Aktualności

Wirtualna Uczelnia

Logowanie do ProLib (Biblioteka)