WWW. Człowiek w cyberprzestrzeni. Konteksty pedagogiczne i społeczne” - I Międzynarodowa Konferencja Naukowa

Celem konferencji było określenie obszarów, zasad i metod korzystania z multimediów we współczesnym środowisku edukacyjnym i wychowawczym oraz przedstawienie możliwości i problemów związanych z miejscem i rolą mediów elektronicznych w społeczeństwie. W konferencji uczestniczyli pracownicy naukowych, pedagogodzy i psycholodzy szkolni, nauczycieli, wychowawcy, przedstawiciele instytucji oświatowych oraz osoby reprezentujące organizacje zajmujące się tą problematyką.

Istotnym elementem konferencji były warsztaty metodyczne oraz seminaria firm informatycznych i wydawnictw oferujących rozwiązania dla Cyfrowej szkoły.

Organizatorami konferencji byli:

Centrum Nowoczesnych Metod i Technologii Edukacyjnych oraz Katedra Pedagogiki Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Katedra pedagogiky a andragogiky Pedagogická fakulta Ostravská univerzita v Ostravě

Dubnický technologický inštitút v Dubnici nad Váhom

Nad całością pieczę sprawowała dr Danuta Morańska Dyrektor CentrumNowoczesnych Metod i Technologii Edukacyjnych

Strona konferencji

Powrót do: Start » Dla studentów » Aktualności

Wirtualna Uczelnia

Logowanie do ProLib (Biblioteka)