Nowoczesne techniki i technologie bezpieczeństwa informacji – zajęcia praktyczne

W dniu 3 grudnia br. o godz. 12:30 w sali 227 Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbędą się zajęcia praktyczne dotyczące nowoczesnych technik i technologii bezpieczeństwa informacji, które przeprowadzi firma Intelguard. W ramach spotkania zostanie zaprezentowane chemiczne niszczenie nośników danych metodą Liqui Data przez firmę BOSS G. oraz wykorzystanie wariografu dla potrzeb administracji i biznesu.

Zajęcia odbędą się w ramach innowacyjnego nauczania studentów dla potrzeb administracji i gospodarki opartej na wiedzy.

Współorganizatorem niniejszego przedsięwzięcia jest Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych.

Zgłoszenia osób zainteresowanych udziałem w zajęciach praktycznych proszę przesyłać na adres: juroda@wsb.edu.pl.
Liczba miejsc ograniczona.

Powrót do: Start » Dla studentów » Aktualności

Wirtualna Uczelnia

Logowanie do ProLib (Biblioteka)