Stypendia Google i Udacity

Google wraz z Udacity oferują corocznie stypendia na naukę Web i Android Development na platformie Udacity. Stypendia są skierowane zarówno do zupełnie początkujących, jak i do osób mających już doświadczenie w branży. Obejmują zajęcia z tworzenia aplikacji webowych oraz na Androida. Przykładowo, w ramach kursu rozwoju Androida, student przygotowuje 10 projektów, w tym osiem samodzielnie przygotowanych aplikacji.

Tegoroczna edycja konkursu dla chętnych z Europy, Rosji, Egiptu, Izraela oraz Turcji, została zamknięta w październiku 2017, obecnie ogłaszane są wyniki. 6 tys. najlepszych osób otrzymają w kolejnym kroku dostęp do programu Nanodegree.

Przeczytać o szczegółach tegorocznej edycji szkoleń Google i zgłosić się do programu można na stronie udacity.com/google-scholarships

Powrót do: Start » Dla studentów » Aktualności

Wirtualna Uczelnia

Logowanie do ProLib (Biblioteka)