Zawodnicy AZS WSB DG nie zwalniają tempa!

Kolejne medale Akademickiego Związku Sportowego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Niezmiernie miło jest nam poinformować iż dnia 13.05.2015 r. na Chorzowskich kortach TKS BUDOWLANI odbyły się Akademickie Mistrzostwa Ślaska w Tenisie Ziemnym, podczas których naszą Uczelnię reprezentowała dwójka zawodników Marcin Blaski i Ivanna Slobodian. Po prawie 7 godzinnych bardzo ciężkich pojedynkach nasza zawodniczka została trzecia najlepszą tenisistką województwa śląskiego, ulegając w półfinale późniejszej zwyciężczyni całego turnieju. Serdecznie gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za kolejne!

Powrót do: Start » Akademicki Związek Sportowy WSB » Aktualności

Kierownik Studium Kultury Fizycznej:

mgr Maciej Sadowski

email: msadowski@wsb.edu.pl