Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Mamy zaszczyt poinformować Państwa, iż studentka Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej kierunku zarządzanie, Pani Agnieszka Horbatiuk w roku akademickim 2014/2015 znalazła się w gronie 926 najlepszych studentów z całego kraju otrzymując najbardziej prestiżowe stypendium z rąk Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia sportowe.

            Pani Agnieszka przez cały okres studiów uzyskiwała najwyższe tytuły sportowe, w dziedzinie sztuk walki, zarówno drużynowo jak i indywidualnie. Obecnie jest Mistrzynią Świata w Taekwondo, ośmiokrotną mistrzynią Polski w Taekwondo w walkach indywidualnych, multimedalistką Mistrzostw Polski w Tang Soo Do oraz Kickboxingu.

            Fakt otrzymania nagrody tak wysokiej rangi świadczy o tym, iż nasza studentka doskonale potrafi zarządzać własnym czasem, równocześnie uzyskując satysfakcjonujące wyniki w nauce oraz stając na podium Mistrzostw Świata.

            Niezwykle wysoką wagę Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego potwierdza fakt, iż może zostać przyznane tylko maksimum tysiącu studentom w skali całego kraju, a kwota świadczenia może sięgnąć aż do 15.000 zł. 

Powrót do: Start » Akademicki Związek Sportowy WSB » Aktualności

 

Nasi partnerzy

Kontakt

Kierownik Studium Kultury Fizycznej:

 

mgr Maciej Sadowski

tel: 32 295 93 64

email: msadowski@wsb.edu.pl

 

Instruktor Sportu

 

Adam Walczak

email: awalczak@wsb.edu.pl