CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy!

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

Wizyty studyjne studentów, czyli jak od środka poznać firmę

Wizyty studyjne to jedna z form kontaktu bezpośredniego z potencjalnym pracodawcą. Pozwala ona na  szczegółowe poznanie firmy, zasad jej działania, panujących reguł, wymagań w stosunku do pracowników. Akademickie Biuro Karier WSB organizuje wizyty studyjne dla swoich studentów już od I roku studiów. Studenci każdego kierunku studiów w przeciągu kilku lat nauki  mają okazję odwiedzić od kilku do kilkunastu firm, które działają w branży zgodnej z wybraną przez nich ścieżką rozwoju zawodowego. Firmy i instytucje chętnie zgadzają się na otwarcie swoich progów przed studentami, co w przyszłości może zaowocować nawiązaniem indywidualnej współpracy pomiedzy firmą a studentami.

Zapraszamy do galerii zdjęć z wizyt studyjnych studentów WSB

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Akademickie Biuro Karier