CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy!

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

"Komunikacja interpersonalna i budowanie zespołu" - bezpłatne szkolenie już 10 i 11 marca !

Już w najbliższy poniedziałek i wtorek (10 i 11 marca) zapraszamy na dwudniowe szkolenie z "Komunikacji interpersonalnej i budowania zespołu".

Temat szkolenia: "Komunikacja interpersonalna i budowanie zespołu"

Szkolenie komunikacja i budowanie zespołu to warsztat umiejętności komunikowania się i współtworzenia efektywnie działającego zespołu. Całe dwa dni pracy składają się z ćwiczeń, w których grupa aktywnie uczestniczy. Każdy z uczestników ma wiele okazji do poznawania siebie i kolegów, wzmacniania swoich atutów i pracy nad słabymi stronami.
Ideą tego szkolenia jest poznanie i trenowanie takich sposobów bycia członkiem zespołu lub jego liderem, które zwiększają efektywność zespołu i jednostki. W tym szkoleniu nie ma wykładów i prezentacji, za to  spodziewaj się dyskusji, polemik, wymiany zdań i dużej porcji różnych zadań twórczych.

Prowadzący:

Bartosz Płazak- trener rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, ekonomista, trener szkół trenerów, biznesu i szkoleniowiec kilku uczelni i firm szkoleniowych, prezes stowarzyszenia Rozwiń SKrzydła. Ulubione tematy szkoleń to twórczość improwizacja i coaching prowokatywny.

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmowane są mailowo:

abk@wsb.edu.pl

Miejsce i czas:

Sala 227, godz. 8.00-16.00

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,