CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy!

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

ABK zaprasza na bezpłatne szkolenia!

• Dokuczają ci pierwsze luki w pamięci? Jesteś przepracowany i nie potrafisz przyswajać nowych wiadomości? Otacza cię szum informacyjny?
  • Pracujesz głosem ale nie potrafisz wykorzystywać go w realizacji określonych celów? Nie potrafisz zsynchronizować aparatu mowy, słuchu i artykulacji?
  • Odczuwasz stres w obliczu wystąpień publicznych? Nie wiesz jak opanować emocje?

Jeśli na min. 1  powyższe pytanie odpowiedziałeś TAK zapraszamy do udziału w serii bezpłatnych szkoleń z zakresu: Aktywnych metod uczenia się, Emisji głosu oraz Wystąpień publicznych.

Partnerem cyklu bezpłatnych szkoleń jest Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów WSB (www.absolwentwsb.pl)

Szczegółowy wykaz terminów szkoleń:

Lp.

Szkolenie/kurs

Ilość godz.

1.

Aktywne metody uczenia się

18.12.2012 (wtorek)

dr Krzysztof Sobieraj

2.

Emisja głosu

19-20.11.2012
(pon. i wtor.)

mgr Aneta Rosiak

3.

Wystąpienia publiczne

11.12.2012
(wtorek)

dr Krzysztof Sobieraj

Zapisy:

Zapisy na szkolenia odbywają się:

- mailowo: abk@wsb.edu.pl (na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeniowego-KLIKNIJ)

- osobiście: Akademickie Biuro Karier WSB, pok. 434, III p. obok Biblioteki WSB
Ilość miejsc na szkoleniach jest ograniczona. Każdy uczestnik może zapisać się na max. 2 szkolenia.W  przypadku dużej ilości zgłoszeń zgłoszenie na 2 szkolenie jest równoznaczne z wpisaniem osoby na listę rezerwową tego szkolenia.

Szczegółowych informacji udziela:

Katarzyna Sienkiewicz

Doradca Zawodowy

ksienkiewicz@wsb.edu.pl

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,