CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy!

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

Prezydent Dąbrowy Górniczej nagradza najlepsze prace dyplomowe - KONKURS dla studentów

To już czwarta  edycja konkursu o Nagrodę Prezydenta Dąbrowy Górniczej za wyróżniającą się pracę dyplomową o tematyce rewitalizacji lub rozwoju miasta Dąbrowa Górnicza.
Konkurs adresujemy do studentów, którzy w tym roku bronić będą prace dyplomowe oraz absolwentów wyższych uczelni.

Jeśli  jesteś autorem pracy dyplomowej na temat rewitalizacji lub rozwoju Dąbrowy Górniczej, to ten konkurs jest dla Ciebie!

Czekamy na  prace dyplomowe: magisterskie, inżynierskie i licencjackie. Ważne jest, by temat pracy związany był z rozwojem miasta lub rewitalizacją obszarów dotkniętych zjawiskami kryzysowymi o różnym charakterze (gospodarczym, społecznym, kulturowym, środowiskowym). Inaczej mówiąc, temat pracy powinien koncentrować się na problematyce związanej z szeroko traktowanym rozwojem miasta, podnoszeniem konkurencyjności Dąbrowy Górniczej  oraz posiadać związek z realizacją przyjętych przez samorząd miasta planów i programów.

Premiowani będą zwłaszcza autorzy prac, które przyczynić mogą się do rozwiązania konkretnego problemu miasta.
Laureatom konkursu przyznane zostaną Nagrody Prezydenta Dąbrowy Górniczej  w wysokości: 5.000,00 zł dla autora najlepszej, zgłoszonej do konkursu, pracy magisterskiej oraz 3.000,00 zł za  wyróżniającą się pracę inżynierską lub licencjacką.

Na zgłoszenia udziału w konkursie i prace dyplomowe czekamy do 1 października 2012r.
Regulamin oraz formularz zgłoszenia udziału w konkursie zamieszczone są na stronie internetowej Dąbrowy Górniczej:   www.idabrowa.pl

Dodatkowe informacje nt. konkursu uzyskać można w Biurze Rozwoju Miasta i Obsługi Inwestorów Urzędu Miejskiego.

Osoba do kontaktu:

Aneta Nowak

e-mail: rewitalizacja@idabrowa.pl

Pliki do pobrania

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,