CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy!

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

Work with Us! Zwiedzaj świat, pracuj razem z Wizz Air Crew w Polsce!

Rekrutacja w Katowicach 9-go stycznia o godzinie 9:00!

Zwiedzaj świat, poznaj wspaniałych ludzi i rozwijaj karierę! ✈ Dołącz do Wizz Air Cabin Crew w Polsce! Linia lotnicza Wizz Air poszukuje kandydatów na stanowisko stewardessy i stewarda. Na otwarte spotkania rekrutacyjne może przyjść każdy. Wizz Air oferuje stabilną pracę w szybko rozwijającej się firmie, przyjazną i multikulturową atmosferę w pracy. Możliwości rozwoju kariery zawodowej. Kompletne i darmowe szkolenie. Dodatkowo rodzina i przyjaciele personelu pokładowego będą mieć możliwość podróżowania w niższych cenach i szansę na bonusowe bilety lotnicze.

Zainteresowany? Czytaj więcej o ofercie:)

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Akademickie Biuro Karier