Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy! 

 

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

 
 
 
 
 
 

Zimowy staż z Senetic. Znajdź swoją ścieżkę w świecie IT!

Weź udział w zimowym programie stażowym w Senetic !

Zapraszamy wszystkich studentów ostatnich lat studiów/ absolwentów kierunków Informatycznych i pokrewnych do wzięcia udziału w zimowym programie stażowym. Firma Senetic oferuje staże w 4 różnych zespołach IT. Każdy chętny znajdzie tutaj coś dla siebie! Szczegółowy opis stażów znajdziesz na stronie www.senetic.jobs Zainteresowany? Wyślij swoją aplikację (z informacją na jakie stanowisko aplikujesz) na adres kariera@senetic.com lub aplikuj przez stronę. Rekrutacja trwa do 15.12.2017 ! 

Jak wygląda proces rekrutacji ?


1) WYSYŁASZ APLIKACJĘ (jest to dobry moment, żeby przedstawić nam krótko dlaczego interesuje Cię właśnie to stanowisko stażowe)
2) DZIAŁ HR SKONTAKTUJE SIĘ Z WYBRANYMI OSOBAMI, które zostaną zaproszone do siedziby głównej firmy. Będziemy chcieli poznać Cię bliżej, dla wybranych stanowisk z pewnością przygotujemy niewielkie, ale ciekawe zadanie rekrutacyjne. Ty z kolei będziesz mógł/mogła dowiedzieć się więcej o programie stażowym. 
3) FINALNA DECYZJA, zostanie podjęta w ciągu kilku dni od spotkania. Jeśli będziemy na TAK – witamy w Senetic Team! Jeśli będziemy na NIE – nic straconego. Kolejna edycja programu już za kilka miesięcy!

 

ZAPRASZAMY !

 

 

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Nasi partnerzy

Kontakt

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,

41-300 Dąbrowa Górnicza

 

tel: 32 295-93-29

e-mail: abk@wsb.edu.pl