CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy!

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

Why Content marketing is so important to You? Konkurs z Zastrzeżone.PL

Czas trwania konkursu: I etap: 23.10.2017 r. – 30.11.2017 r.

Weź udział w konkursie - napisz artykuł i wygraj komplet książek i praktyki z ZASTRZEZONE.PL Kancelaria brandingowa Brandelaw rozpoczyna I edycję konkursu na artykuł popularno-naukowy ZASTRZEZONE.PL. Konkurs skierowany jest do wszystkich zainteresowanych tematem copywritingu, content marketingu, promocji i ochrony marki, oraz szeroko pojętym marketingiem. Jeżeli chcesz się sprawdzić jako twórca treści, zgłoś udział!

Kancelaria Brandingowa Brandelaw (zastrzezone.pl) zaprasza do udziału w organizowanym przez nas konkursie.

Zadanie konkursowe polega na opracowaniu ciekawego tekstu popularno-naukowego o tytule „Niekonwencjonalne znaki towarowe”, zgodnie z wytycznymi określonymi w „Księdze stylów”, którą znajdziesz na stronie: https://zastrzezone.pl/pl/konkurs/78,17,0

Dla kogo jest konkurs?

Organizowany konkurs przeznaczony jest dla wszystkich osób interesujących się zagadnieniami: zarządzania firmą, copywritingu, content marketingu, promocji i ochrony marki, oraz szeroko pojętym marketingiem - zwłaszcza, jeśli planujesz założenie firmy lub jesteś studentem.

Nasz konkurs organizujemy w celu promocja wiedzy w zakresie tworzenia i ochrony marki firmy lub produktu, a także upowszechnianie dobrych rozwiązań w zakresie marketingu.

Jeżeli chcesz się sprawdzić jako twórca treści, zgłoś swój udział!

Czas trwania konkursu:

I etap: 23.10.2017 r. - 30.11.2017 r.

II etap: 01.12.2017 r. - 08.12.2017 r.

Co możesz zyskać?

Troje laureatów konkursu wygra zestaw książek z tematyki marketingowej oraz dodatkowo ofertę rozpoczęcia praktyk w dziale kreatywnym Kancelarii Brandelaw.

Co musisz zrobić:

Wejdź na stronę i poznaj szczegóły: https://zastrzezone.pl/pl/konkurs/78,17,0

Kancelaria Brandingowa Brandelaw (zastrzezone.pl) profesjonalnie zajmuje się zastrzeganiem nazw i logotypów dla firm i produktów w postaci znaku towarowego w Polsce i Unii Europejskiej. W ramach naszych działań wspieramy firmy w obszarze ochrony prawnej marki firmy lub produktu. Zajmujmy się także doradztwem i monitorowaniem ewentualnych naruszeń prawa do znaku. Stale monitorujemy rynek w kontekście wystąpienia przypuszczalnych ryzyk i kolizji dla już zgłoszonego znaku towarowego oraz próby rejestracji podobnego znaku.

Więcej dowiesz się na stronie: zastrzezone.pl oraz w bazie wiedzy: https://zastrzezone.pl/baza-wiedzy/0,0,12.

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,