CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy!

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

9 listopada - Akademia przywództwa - bezpłatne szkolenia dla studentów WSB

Czym jest Akademia Przywództwa? To projekt dedykowany wszystkim studentom zainteresowanym tematyką przywództwa i własnym rozwojem w tej dziedzinie. Akademia Przywództwa złożona jest z trzech spotkań opartych na światowej klasy wykładach zarejestrowanych w trakcie wydarzenia The Global Leadership Summit i wygłoszonych przez takie autorytety jak: Carly Fiorine, Patrick Lencioni czy Joseph Grenny.

1. ZESPÓŁ | Czwartek, 26.10.2017, godz. 17:30-21:00
➡️ Wykład video “Idealny gracz zespołowy” (Patrick Lencioni) + warsztat prowadzony przez Magdalenę Stencel

2. KOMUNIKACJA | Poniedziałek, 30.10.2017, godz. 17:30-21:00
➡️ Wykład “Kluczowe rozmowy” (Joseph Grenny) + warsztat prowadzony przez Magdalenę Lipiak

3. FUNDAMENTY | Czwartek, 9.11.2017, godz. 17:30-21:00
➡️ Wykład video “Istota Przywództwa” (Carly Fiorina) + warsztat prowadzony przez Ninę Krystoń i Krzysztofa Jędrzejewskiego

REJESTRACJA !!!

Wszystkie wydarzenia odbędą się na Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Dokładną lokalizację każdego spotkania podamy wkrótce!

CELE:
➡️ kreowanie i wzmacnianie pożądanych postaw wśród przyszłych liderów na rynku pracy
➡️ wydobywanie z uczestników tego, co najlepsze, budzenie entuzjazmu,
➡️ motywowanie do samodzielnego rozwoju w dziedzinie przywództwa
➡️ stymulowanie procesu wyznaczania i osiągania celów
➡️ budowanie stylu przywództwa opartego na wartościach
➡️ możliwość kontaktu z doświadczonymi liderami
➡️ dzielenie się wiedzą i doświadczeniem
➡️ pobudzanie do zmiany w postrzeganiu roli przywództwa

Przyjdź, odkryj, działaj i przekonaj się, że wszyscy mamy WPŁYW!

---
Organizatorem Akademii Przywództwa jest Instytut Przywództwa (www.instytutprzywodztwa.org.pl), który wspiera rozwój kompetencji przywódczych m.in. poprzez organizację listopadowej Konferencji The Global Leadership Summit w Krakowie.

REJESTRACJA !!!
Jeśli chcesz wziąć udział w 1, 2 lub 3 spotkaniach, zarejestruj swój udział już dziś: https://goo.gl/forms/NnR8aBZE12mZRZGx1. Dla osób, które wezmą udział we wszystkich 3 spotkaniach, przygotowaliśmy certyfikaty potwierdzające udział w projekcie Akademia Przywództwa.

Współorganizatorem wydarzenia jest Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,