CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy!

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

VERBA VERITATIS – konkurs na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu

XII edycja konkursu VERBA VERITATIS już trwa! W konkursie mogą wziąć udział autorzy prac licencjackich, magisterskich, doktorskich, jak również podyplomowych. W zakresie konkursu mieszczą się takie obszary tematyczne jak: etyka biznesu, zagadnienia etyczne w ekonomii teorii zarządzania i naukach pokrewnych, społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR), ład korporacyjny, innowacyjność społeczna w gospodarce, dobre praktyki na rynku finansowym, przeciwdziałanie nadużyciom gospodarczym. Dla laureatów przewidziane są nagrody pieniężne. Termin wysyłania prac to 31 lipca 2017 !

Kto może wziąć udział?

Zapraszamy studentów i absolwentów uczelni wyższych państwowych i niepaństwowych w Polsce, autorów prac: licencjackich, magisterskich, doktorskich, MBA, podyplomowych lub inżynierskich, które zostały obronione nie wcześniej niż w 2013 roku. Dla zwycięzców przewidziane zostały nagrody pieniężne o łącznej wartości 6.000 zł (pula nagród może ulec zwiększeniu).

Zakres tematyczny prac, które mogą zostać zgłoszone:

-  etyka biznesu

-  zagadnienia etyczne w ekonomii teorii zarządzania i naukach pokrewnych

-  społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR)

-  ład korporacyjny

-  innowacyjność społeczna w gospodarce

-  dobre praktyki na rynku finansowym, ze szczególnym uwzględnieniem rynku consumer finance

-  przeciwdziałanie nadużyciom gospodarczym

Jak zgłosić pracę?

Zgłoszenie konkursowe należy przesłać na adres konkurs@kpf.pl i powinno ono zawierać:

- wypełniony formularz zgłoszeniowy (POBIERZ: https://www.kpf.pl/pliki/konkurs/formularz_2017.pdf),

- skan/kopię dokumentu potwierdzającego obronę pracy (zaświadczenia o ukończeniu studiów lub dyplomu),

- egzemplarz zgłaszanej pracy oraz streszczenie w pliku DOC/DOCX lub PDF.

Termin przyjmowania zgłoszeń: 31 lipca 2017 roku

Szczegółowe informacje, w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej www.kpf.pl i na profilu Facebook Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce - Związku Pracodawców.

Konkurs został objęty patronatem honorowym Forum Odpowiedzialnego Biznesu i Ministra Rodziny, Pracy
i Polityki Społecznej, Federacji Konsumentów, Rzecznika Praw Obywatelskich oraz patronatem medialnym portali Odpowiedzialnybiznes.pl., csr.pl, raportcsr.pl, Biznes (nie)etyczny.

Konkurs jako jeden z trzech projektów, z zakresu społecznej odpowiedzialności, zrealizowanych w 2016 roku przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych, został zaprezentowany w tegorocznej edycji Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”. Raport, opracowywany przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu od 15 lat, jest największym w Polsce przeglądem działań biznesu społecznie odpowiedzialnego.

Kontakt: konkurs@kpf.pl.

Źródło: Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,