CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy!

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

Wizyta studyjna – IBM

20 czerwca studenci kierunków Informatyka i Filologia angielska uczestniczyli w wizycie studyjnej w IBM. W ramach wizyty studenci WSB mieli możliwość zapoznania się ze strukturą funkcjonowania firmy oraz z zakresem oferowanych przez IBM usług.

W drugiej części spotkania pracownicy działu HR omówili proces rekrutacji i selekcji pracowników do IBM. Przedstawione zostały także wymagania stawianie kandydatom na poszczególne stanowiska oraz na stanowiska, na które w najbliższym czasie zostaną przeprowadzone nabory. Trzecia część spotkania poświęcona była na wykład szkoleniowy z zakresu Cloud computing.

IBM, jako jedna z największych na świecie firm informatycznych, od ponad 80 lat jest liderem w zakresie wspierania innowacyjności w biznesie. W ofercie firmy znajduje się szeroki zakres usług doradczych i informatycznych, oprogramowanie oraz systemy i technologie informatyczne.

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,