CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy!

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

Nowa energia w IT

Interesujesz się branżą IT, chciałbyś pracować jako tester? Weź udział w programie szkoleniowym w którym zdobędziesz nowe kompetencje, otrzymasz międzynarodowy certyfikat ISTQB Foundation Level oraz pierwszą pracę jako Tester Oprogramowania. Kto może przystąpić do szkolenia? Każdy, kto chce zdobyć lub utrwalić wiedzę z zakresu testowania oprogramowania. Szkolenie to pierwszy krok do kariery testera, dotyczy poziomu podstawowego, uczestnik nie musi być studentem Informatyki. Zainteresowany? Nie czekaj, wyślij zgłoszenie, szkolenie rozpoczynamy 10 lipca, rekrutacja do programu trwa do 30 czerwca!

O projekcie

Wiedza z dziedzin nie związanych bezpośrednio z branżą IT jest kluczowa do rozwoju systemów, które

towarzyszą nam każdego dnia. Specjalnie dla wszystkich, którzy chcą mieć wpływ na otaczający nas świat stworzyliśmy program „Nowa Energia w IT”. Program zakłada wprowadzenie do branży IT młodych osób z wykształceniem nieinformatycznym, poprzez zapewnienie im pierwszej pracy w roli Testera Oprogramowania. Obecnie przygotowujemy pierwszą edycję programu, do której przyjmiemy 12 osób.

Co oferujemy:

• Intensywne szkolenie z testowania oprogramowania
  • Promocyjna cena za egzamin certyfikujący ISTQB Foundation Level.

Koszt egzaminu jest refundowany w 80% dla wszystkich, którzy podejmą pracę w we

wskazanej przez Organizatorów spółce technologicznej (certyfikat ISTQB Foundation Level,

jest uznany jako standard potwierdzający wiedzę z testowania oprogramowania,

honorowany na całym świecie). Uczestnicy ponoszą jedynie opłatę 160 zł, stanowiącą 20%

kosztu certyfikatu ISTQB.

• Po zdaniu egzaminu, pierwszą pracę jako tester oprogramowania

Czego oczekujemy?

• Wykształcenia wyższego, mile widziane także wykształcenie humanistyczne, chętnie spotkamy się ze studentami
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Otwartości i zaangażowania

Procedura

• Kandydat wysyła swoje CV
  • Z wybranymi Kandydatami organizujemy spotkanie z naszym specjalistą od zatrudnienia oraz

specjalistą od testów

• Wybrani Kandydaci otrzymają proste zadanie do wykonania, dzięki któremu sprawdzą czy mogą polubić testowanie
  • 12 osób, 10 lipca 2017, rozpocznie intensywny kurs testowania oprogramowania oraz przystąpi do egzaminu ISTQB
  • Wszyscy, którzy zdadzą egzamin mogą rozpocząć pracę przy jednym z projektów realizowanych przez przy współpracy z Organizatorem.
  • Po 2 miesiącach pracy refundujemy koszt egzaminu ISTQB (80% kosztu)

Kim jesteśmy

Testility – od 6 lat dbamy o jakość rozwiązań informatycznych tworzonych przez duże i małe zespoły

programistów, dla małych i dużych firm, dla start-up’ów i korporacji. Dzięki nam dziesiątki systemów trafiły do odbiorców bez błędów.

Partnerzy projektu

Forsecode – tworzy oprogramowanie usprawniające zarządzanie procesami. Dzięki wypracowanym

efektywnym metodom współpracy zdalnej, spółka zatrudnia ludzi w całym kraju. Siedziba główna mieści się w Katowicach, w samym centrum aglomeracji śląskiej.

Risk Partner - specjalizuje się w innowacyjnych programach ubezpieczeniowych. Buduje rozwiązania informatyczne dla branży finansowej. Działa na Śląsku od 12 lat.

Spółka Testility wraz z partnerami projektu współpracuje razem od 2 lat. Teraz wspólnie startujemy z

nowym programem skierowanym do młodych, odważnych ludzi, którzy chcą wykorzystać swoją wiedzę i kompetencje w branży, która zmienia otaczający nas świat.

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,