CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy!

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

Studencie zostań wolontariuszem!

Rusza III edycja projektu WŁASNOŚĆ=JASNOŚĆ

Jeśli:
•    jesteś studentem;

•    interesuje Cię tematyka prywatyzacji i własności prywatnej, akcjonariatu obywatelskiego;
•    chcesz rozwinąć swoje umiejętności interpersonalne, przywódcze i organizacyjne;
•    lubisz współpracować z ludźmi i podejmować nowe wyzwania;
•    jesteś gotowy nauczyć się jak przekazać wiedzę na temat własności prywatnej dziesięciolatkowi;
•    chcesz spędzić wakacje w interesującym towarzystwie i w pięknym miejscu.

Ten projekt jest dla Ciebie.
Strać głowę dla wolontariatu – dołącz do nas!

Zapraszamy do udziału w III edycji projektu WŁASNOŚĆ=JASNOŚĆ.

WŁASNOŚĆ=JASNOŚĆ
ma na celu rozpowszechnianie wiedzy na temat własności prywatnej i prywatyzacji - w tym prywatyzacji giełdowej i akcjonariatu obywatelskiego, wśród społeczności lokalnej. Projekt skierowany jest do studentów wszystkich kierunków i typów studiów, którzy wezmą udział w szkoleniach, a następnie zrealizują warsztaty edukacyjne z uczniami z małych miejscowości.

Proponujemy:
•    3 dniowy zjazd szkoleniowy i 22 godziny warsztatów prowadzonych przez profesjonalnych trenerów;
•    udział w przedsięwzięciu, w którym uczestniczyć będzie 120 studentów z całej Polski;
•    realizację projektów edukacyjnych w małych miejscowościach;
•    certyfikat podpisany przez Ministra Skarbu Państwa, Aleksandra Grada;
•    dla najlepszych bezpłatne miesięczne praktyki w Ministerstwie Skarbu Państwa.

Trzy dni spotkania wyposażyły nas w solidne podstawy wiedzy i umiejętności niezbędne do poprowadzenia autorskich zajęć, w ramach projektu WŁASNOŚĆ=JASNOŚĆ. Te zaledwie trzy dni stały się doskonałą okazją do nawiązania nowych znajomości, stworzenia projektowych teamów, zarażenia się kreatywnością i chęcią działania, którego efektem zamiast korzyści osobistych będą szczere uśmiechy uczestników zajęć. Trudne zagadnienia prywatyzacyjne stały się kolejnym ważnym puzzlem, solidnie umieszczonym w życiowej układance. A co najważniejsze, okazało się, że własność może iść w parze z jasnością, a nawet więcej, WŁASNOŚĆ to po prostu JASNOŚĆ mówi Paulina Skiba uczestniczka II edycji.

Na zgłoszenia czekamy do 20 czerwca 2011 r. wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie www.projektor.org.pl.

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,