Praktyki na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne, licencjat (6 sem)

Dotyczy studentów z Wydziału Zamiejscowego w Krakowie studiów I stopnia licencjat na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe, którzy mają zgodnie z planem studiów zrealizować praktyki studenckie.

W ramach odbywania praktyk studenci zobowiązani sa do zrealizowania programu praktyki oraz przestrzegania określonych procedur zaliczania praktyk. Obowiązujące w danym semestrze i danym roku akademickim dokumenty dla konkretnego kierunku studiów znajdują sie w plikach do pobrania.

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Krakowie | WSB Kraków » Praktyki studenckie » Studia stacjonarne i niestacjonarne, I stopnia