Praktyki na kierunku Inżynieria Zarządzania studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne, inżynier (7 sem)

Dotyczy studentów z Wydziału Zamiejscowego w Krakowie studiów I stopnia inżynier na kierunku Inżynieria Zarządzania, którzy mają zgodnie z planem studiów zrealizować praktyki studenckie.

W ramach odbywania praktyk studenci zobowiązani sa do zrealizowania programu praktyki oraz przestrzegania określonych procedur zaliczania praktyk. Obowiązujące w danym semestrze i danym roku akademickim dokumenty dla konkretnego kierunku studiów znajdują sie w plikach do pobrania.

W przypadku problemów z pobraniem pliku uprzejmie proszę o kontakt Pełnomocnikiem ds. Praktyk Studenckich na jednym z jego dyżurów.

Programy praktyk na kierunku Inżynieria Zarządzania (WZ Kraków):

Plik do pobrania (pdf): K_IZ_inzynierskie

Powrót do: Start » Wyższa Szkoła Biznesu Wydział Zamiejscowy w Krakowie | WSB w Krakowie » Praktyki studenckie » Studia stacjonarne i niestacjonarne, I stopnia