Tydzień Bezpłatnych Szkoleń w Akademii WSB

We wrześniowej, krakowskiej edycji Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń, cyklicznej inicjatywy Akademii WSB, wzięło udział ponad 600 osób. Uczestnicy rozwijali swoje kompetencje oraz nabywali nowe umiejętności z obszarów takich jak zarządzanie, pedagogika czy HR, w których Wydział Zamiejscowy Akademii WSB w Krakowie prowadzi studia podyplomowe.

W ramach tegorocznej edycji wydarzenia, zainteresowani mogli zdobywać wiedzę podczas spotkań z wieloma specjalistami, na szkoleniach z zakresu oświaty oraz biznesu.

W gronie specjalistów poruszających tematykę spektrum autyzmu oraz zespołu Aspergera można było znaleźć między innymi Martę Ir, która przybliżała tematykę spektrum autyzmu podczas szkolenia „Poznaję siebie, odkrywam świat... Zabawy i ćwiczenia dla dziecka ze spektrum autyzmu” oraz Iwonę Deptuch- Kowalczyk, która podczas wykładu „Zespół Aspergera- wczesne objawy oraz wskazówki terapeutyczne, odpowiedziała między innymi na pytania: Jak wcześnie rozpoznać Zespół Aspergera? Na co zwrócić uwagę obserwując rozwój dziecka? Co może niepokoić w pierwszym roku życia dziecka? Jak szybko podjąć terapię?

Tegoroczni uczestnicy mieli również okazję posłuchać o możliwościach jakie daje muzyka, sztuka, ruch oraz improwizacja w kształceniu dziecka oraz o korzyściach płynących z rytmiki i tańca w edukacji, podczas szkolenia Agnieszki Loski „Zabawa z piosenką i taniec- sposób na wszechstronny rozwój dziecka”.

Dla osób chcących poszerzyć  swoje kompetencje menadżerskie, dr Sabina Ratajczak przygotowała wykład „Czego możemy nauczyć się od Google, czyli jak budować wysokoefektywne zespoły?”, w trakcie którego podzieliła się ze słuchaczami własnym doświadczeniem i wynikami światowych badań dotyczącymi budowania wysokoefektywnych zespołów.

Szkolenia w ramach Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń odbywały się w Dąbrowie Górniczej, Cieszynie, Żywcu, Krakowie, Olkuszu, Bielsko- Białej, Katowicach oraz Częstochowie.

Dla Uczestników Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń przygotowano certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniach oraz atrakcyjne bonifikaty na studia podyplomowe.

Wśród szczególnie polecanych kierunków znajdują się:

Studia z zakresu zarządzania:

Studia oświatowe- studia kwalifikacyjne:

Studia z zakresu coachingu:

Programy zaawansowane MBA:

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Krakowie | WSB Kraków » Aktualności