Studia podyplomowe dofinansowane do 80%

Jeżeli zastanawiasz się nad podniesieniem swoich kwalifikacji - to właśnie teraz jest najlepszy moment. W województwie małopolskim realizowane są programy, które pozwolą na dofinansowanie Twoich studiów podyplomowych (również studiów MBAnawet do 80%.  Już dzisiaj wybierz kierunek studiów podyplomowych dla Siebie w Akademii WSB w Krakowie. My doradzimy Ci, z jakiej bonifikaty lub dofinansowania skorzystać.

1.      Studia podyplomowe oraz MBA w Akademii WSB w Krakowie

Akademia WSB jest jedną z najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce, która od 23 lat (ponad 30 tysięcy absolwentów) prowadzi kształcenie w ramach studiów inżynierskich, licencjackich, magisterskich, doktoranckich. Uczelnia posiada pełne uprawnienia akademickie. Uczelnia wyspecjalizowała się w prowadzeniupraktycznych studiów podyplomowychi MBA, które realizowane są z partnerami biznesowymi i instytucjonalnymi z kraju i zagranicy.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych w Krakowie. Szczególnie polecamy:

Pełna oferta dostępna na stronie: http://rekrutacja.wsb.edu.pl/studia-podyplomowe

Bonifikaty i promocje: http://rekrutacja.wsb.edu.pl/promocje

2.      Małopolskie Bony Rozwojowe – dofinansowanie nawet do 80%

Z udziału w projekcie mogą skorzystać pracownicy, zgłoszeni na usługę rozwojową w Bazie Usług Rozwojowych przez Przedsiębiorcę, u którego są  zatrudnieni co najmniej w okresie od zgłoszenia pracownika na usługę rozwojową do momentu jej zakończenia. Poziom dofinansowania kosztów pojedynczej usługi rozwojowej (np. studiów podyplomowych, studiów MBA) wynosi 50%, a maksymalnie - dla preferowanych grup - 80% kosztów usługi rozwojowej.

Szczegółowe informacje: www.mbon.pl

3.      Inwestuj w rozwój –  nieoprocentowana pożyczka z możliwością umorzenia nawet do 25%

Pożyczkę można przeznaczyć na pokrycie kosztów form kształcenia trwających nie dłużej niż 24 miesiące tj. studia podyplomowe, studia MBA, aplikacje prawnicze, kursy i szkolenia zawodowe, kursy i szkolenia językowe i informatyczne, hobbystyczne czy ogólnorozwojowe, seminaria i warsztaty czy e-learning.

Szczegółowe informacje: www.inwestujwrozwoj.pl

4.      OPEN – pożyczki na z możliwością umorzenia nawet do 25% pożyczki

Z pożyczki można finansować do 100% kosztów kształcenia, które jeszcze nie rozpoczęło się, a także koszty kształcenia, które już się rozpoczęło, ale tylko do kwoty nieopłaconej.

Jednorazowa kwota pożyczki może wynieść nawet 100 000 zł, a każdy z uczestników projektu może skorzystać z pożyczki kilkukrotnie. Pożyczki są zwrotne w okresie maksymalnie 60 miesięcy od ich zaciągnięcia. Po zakończeniu kształcenia 15% wartości pożyczki jest umarzane a dodatkowo, po spełnieniu określonych warunków, poziom umorzenia może wzrosnąć nawet do 25%.

Szczegółowe informacjewww.open.frp.pl

/DP, 01.08.2018 r./

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Krakowie | WSB Kraków » Aktualności