Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Wybierz najlepszego wykładowcę WSB 2018

Osobowość, Killer oraz Przyjaciel studenta to kategorie, w których studenci i absolwenci Akademii WSB wybiorą najlepszych wykładowców w roku akademickim 2017/2018. Zachęcamy do zgłaszania kandydatur (od 14 czerwca do 18 czerwca 2018 r.), a następnie do głosowania w konkursie internetowym. Ogłoszenie laureatów konkursu nastąpi podczas uroczystej gali Święta Uczelni – 29 czerwca 2018 r.

ZGŁOŚ własnego kandydata: TUTAJ (kliknij i wypełnij) 
(termin przesyłania kandydatur od 14 czerwca do 18 czerwca 2018 r.)

 


REGULAMIN KONKURSU
na najlepszego wykładowcę Akademii WSB

 1. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych wykładowców prowadzących zajęcia dydaktyczne w Akademii WSB oraz jej Wydziałach Zamiejscowych, którzy swoją wiedzą, pasją oraz zaangażowaniem pobudzają studentów do działania i rozwoju. Konkurs pozwoli na zaprezentowanie ciekawych form prowadzania zajęć, które sprawiają, że nauka staje się interesująca, a studia praktycznie najlepsze.
 2. Organizatorem konkursu jest Samorząd Studencki Akademii WSB oraz Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów Akademii WSB (do 15 kwietnia Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej).
 3. Nagroda przyznawana będzie indywidualnie w każdym z Wydziałów Akademii WSB, w trzech kategoriach:
  1. Osobowość –przekazuje wiedzę z pasją i zaangażowaniem jednocześnie pamietającym o tym jak ważny jest poziom kształcenia. Zajęcia charakteryzuje pełen profesjonalizm, rzeczowość i charyzma. 
  2. Killer – osoba wymagająca, konsekwentnie zmierzająca do celu. Laureat/ka mimo, że może sprawiać wrażenie osoby surowej jest nadprzeciętnie obiektywna i sprawiedliwa w swych ocenach. Osoba otwarta na nowe wyzwania i wspierają najtrudniejsze przedsięwzięcia. 
  3. Przyjaciel studenta – osoba, która swoją osobowością, wiedzą i doświadczeniem nieustannie wspiera studentów w ich rozwoju i edukacji. Osoba pełna entuzjazmu i pasji, dla której student jest podmiotem najwyższej wagi. Potrafi wsłuchać się w głos studenckiej społeczności i nie boi się walczyć o to co ważne. 
 4. Do konkursu może zostać zgłoszony wykładowca akademicki Akademii WSB, który w okresie pomiędzy 1 stycznia 2017 r., a 30.05.2018 r. prowadził lub prowadzi wykłady, ćwiczenia, laboratoria lub zajęcia kliniczne w ramach programu studiów realizowanego w Akademii WSB oraz jej Wydziałach Zamiejscowych.
 5. Lista wykładowców biorących udział w głosowaniu internetowym zostanie przygotowana na podstawie zgłoszeń studentów oraz absolwentów WSB, które w terminie od 14 czerwca do dnia 18 czerwca 2018 r. zostaną przesłane za pośrednictwem kwestionariusza umieszczonego na stronie internetowej Uczelni w zakładce "Wkrótce WSB". Udział w głosowaniu internetowym wezmą wykładowcy, których imię i nazwisko wskazane zostanie przez minimum 5 studentów lub/i absolwentów w danej kategorii. Zgłoszenia, które wpłyną po wskazanym terminie nie będą rozpatrywane.
 6. Każdemu studentowi oraz absolwentowi Akademii WSB przysługuje możliwość zgłoszenia po jednym kandydacie/wykładowcy w danej kategorii (wyłącznie w Wydziale, w którym student/absolwent odbywa/odbywał kształcenie).
 7. Głosowanie na wybranych kandydatów odbędzie się za pośrednictwem ankiety internetowej, która zostanie opublikowana na stronach internetowych Wydziałów Akademii WSB w terminie od 19 czerwca 2018 do 25 czerwca 2018 r.
 8. Zwycięzcami konkursu w poszczególnych kategoriach zostaną osoby, które uzyskają najwyższą liczbę głosów oddanych w ankiecie internetowej przez studentów/absolwentów.
 9. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 29 czerwca 2018 r. (strony internetowe Wydziałów Akademii WSB), a wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej gali Święta Uczelni dnia 29 czerwca 2018 r.
 10. Wśród studentów biorących udział w głosowaniu zostaną rozlosowane nagrody rzeczowe oraz bony edukacyjne Akademii WSB.
 11. Za prawidłowy przebieg głosowania, wyłonienie zwycięzców oraz przyznanie nagród odpowiedzialna będzie Komisja Konkursowa w składzie:
  1. prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz – Rektor Akademii WSB
  2. Alicja Czapla – Przewodnicząca Samorządu Studenckiego/ Przedstawiciel studentów
  3. Magdalena Kot-Radojewska – Prezes Stowarzyszenia Absolwentów i Studentów WSB

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Krakowie | WSB Kraków » Aktualności

 

Nasi partnerzy