Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

 

 

Ślubowanie klas pierwszych w Zespole Szkół nr 1

krk2.jpg

krk2.jpg

Ponad dwustu uczniów klas pierwszych złożyło ślubowanie w Zespole Szkół nr 1 w Krakowie. Uroczyste laudacje gronu pedagogicznemu oraz uczniom w imieniu Władz Wyższej Szkoły BIznesu w Dąbrowie Górniczej odczytał  mgr Dominik Penar- Prodziekan Wydziału Zamiejscowego WSB w Krakowie. 

Zgodnie z tradycją szkoły, która kształci już ponad 65 lat, uroczyste ślubowanie odbywa się w dniu święta jej patrona - św. Rafała Kalinowskiego. W roku szkolnym 2017/2018 Zespół Szkół nr 1 rozpoczął kształcenie przyszłych funkcjonariuszy służb mundurowych, logistyków, informatyków oraz menadżerów. W realizacji programu kształcenia szkołę wspierają experci oraz wykładowcy akademiccy Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, która objęła patronatem merytorycznym proces kształcenia między innymi poprzez realizację projektu Otwartej Akademii Nauki.

 

3.jpg

3.jpg

7.JPG

7.JPG

krk.jpg

krk.jpg

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Krakowie | WSB Kraków » Aktualności

 

Nasi partnerzy