Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018 w Wydziale Zamiejscowym WSB w Krakowie

28 października 2017 roku w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie odbyła się Inauguracja Roku Akademickiego Wydziału Zamiejscowego w Krakowie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

W uroczystości wzięły udział władze Uczelni, przedstawiciele władz samorządowych, przedstawiciele oświaty, kultury, lokalni przedsiębiorcy, nauczyciele akademiccy oraz studenci.

Tradycyjnie najważniejszym momentem inauguracji roku akademickiego był Akt Immatrykulacji, który poprowadził dr Marcin Lis, Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem.

Uroczystość inauguracji roku akademickiego była okazją, by z rąk Prorektora ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem listy gratulacyjne i wyróżnienia odebrali absolwenci, studenci oraz pracownicy naukowi Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Życzenia pomyślności oraz wielu sukcesów w nowym roku akademickim studentom, a także kadrze akademickiej, złożyli przedstawiciele władz samorządowych oraz przedsiębiorcy.

Wykład inauguracyjny pt. „Odyseja kosmiczna 2050. Czego będziemy się bać w połowie XXI wieku” który wygłoszą dr Paulina Polko – Kierownik Katedry Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego WSB oraz gen. Roman Polko.

O oprawę muzyczną wydarzenia zadbał Chór Uniwersytetu Śląskiego „Harmonia” pod batutą Pani dr Marii Zuber.

/KŁ,30.10.2017/

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Krakowie | WSB Kraków » Aktualności