Gala zakończenia studiów podyplomowych

Kolejny wyjątkowy dzień dla absolwentów studiów podyplomowych na kierunkach oświatowych w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.
W sobotę 1 lipca 2017 r. w Wydziale Zamiejscowym w Krakowie odbyła się uroczysta gala, podczas której absolwenci studiów podyplomowych otrzymali dyplomy i wyróżnienia.

Ceremonię rozpoczął Prorektor ds. Rozwoju i Spraw Studenckich dr Marcin Lis wręczając nagrody i wyróżnienia za ponadprzeciętną aktywność oraz zaangażowanie podczas zajęć.
Wyróżnieni absolwenci każdego kierunku

• Pani Diana Bogucka
  • Pani Barbara Malaga
  • Pani Ewa Jura-Jasek
  • Pani Marzena Szczotka-Piecuch
  • Pani Paulina Sempek
  • Pani Joanna Wójcik
  • Pani Bożena Korecka
  • Pani Anna Żurad
  • Pani Anna Baczkowska-Dobranowska
  • Pan Piotr Krajewski
  • Pani Elżbieta Prażuch
  • Pani Kornelia Siuda

otrzymali gratulacje oraz nagrody książkowe.
Serdecznie gratulujemy.

W semestrze letnim roku akademickiego 2016/2017  95 absolwentów ukończyło studia podyplomowe na 7 kierunkach, m. in.

• Autyzm, Zespół Aspergera oraz inne całościowe zaburzenia rozwojowe-diagnoza i terapia-studia kwalifikacyjne
  • Integracja sensoryczna
  • Logistyka i spedycja dla nauczycieli-studia kwalifikacyjne
  • Logopedia-studia kwalifikacyjne
  • Neurologopedia-studia kwalifikacyjne
  • Zarządzanie Bezpieczeństwem i Higieną Pracy
  • Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne-studia kwalifikacyjne

Przedstawiciele kierunków otrzymali dyplomy z rąk Wykładowców
Pani profesor Eugenia Rostańska wręczyła dyplomy absolwentom kierunków Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne oraz Logopedia,
Pani mgr Marta Ir pogratulowała absolwentom kierunku Autyzm, zespół Aspergera oraz inne całościowe zaburzenia rozwojowe-diagnoza i terapia-studia kwalifikacyjne,
dr Michał Bitniok wręczył dyplomy absolwentom kierunków Neurologopedia oraz Integracja sensoryczna,
dr Marcin Lis miał przyjemność pogratulować absolwentom kierunku Zarządzania Bezpieczeństwem i Higiena Pracy,
a dr inż. Paweł Sobczak wręczył dyplomy absolwentom kończącym kierunek Logistyka i spedycja dla nauczycieli.

Na zakończenie Uroczystości w części artystycznej wystąpił znakomity Tenor Opery Krakowskiej Pan Marcin Kotarba. Rozbrzmiały refreny najbardziej znanych melodii Franka Sinatry i Jana Kiepury, przy których wtórowała Tenorowi cała sala:  New York, New York, I,m singing in the rain, Brunetki blondynki,...
Nie mogło się obejść bez koncertu na bis, po którym absolwenci pozowali do wspólnych zdjęć grupowych ze swoimi Profesorami.

Powrót do: Start » Wyższa Szkoła Biznesu Wydział Zamiejscowy w Krakowie | WSB w Krakowie » Aktualności