EUROPEJSKI TYDZIEŃ UMIEJĘTNOŚCI ZAWODOWYCH

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych – odkryj swój talent!

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych to nowa inicjatywa Komisji Europejskiej, która ma na celu promocję kształcenia i szkolenia zawodowego. Ten cel ma zostać osiągnięty poprzez zorganizowanie szeregu spotkań, podczas których uczestnicy będą mieli okazję zaprezentować swoje działania, podzielić się innowacyjnymi pomysłami, a także przedstawić rozwiązania wspierające współpracę przedsiębiorstw oraz instytucji z tego sektora.

Już jutro 9.12. br zapraszamy na Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych, na którtym eksperci Wyższej Szkoły Biznesu będa dzielić się z uczestnikami wydarzenia swoją wiedzą i doświadczeniem.

Rozpoczynamy o godzinie 9:00

Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji Kraków ul. Ułanów 9

Konferencje, warsztaty, wystawy i dyskusje – tak wygląda program pierwszego w historii Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych, który odbywa się w dniach

05.12.201609.12.2016

Celem inicjatywy, organizowanej w dniach 5-9 grudnia br. pod hasłem „Odkryj swój talent” jest podniesienie atrakcyjności i poprawa wizerunku kształcenia i szkoleń zawodowych w Europie.

Dzięki uczestnictwu w inicjatywie Komisji Europejskiej, instytucje o podobnym profilu będą miały sposobność do nawiązania kontaktu i wspólnego działania na rzecz rozwoju kształcenia i szkolenia zawodowego.

Każda instytucja stanie się częścią ogromnej międzynarodowej sieci podmiotów, które wspierają wzmocnienie sektora kształcenie i szkolenia zawodowe. Każde ze zorganizowanych spotkań zostanie umieszczone na interaktywnej mapie Europy, która będzie opublikowana na stronach internetowych Komisji Europejskiej, Wydarzenia zostaną promowane w mediach społecznościowych, na stronach internetowych oraz w publikacjach Komisji Europejskiej

W organizację wydarzeń związanych z Europejskim Tygodniem Umiejętności Zawodowych mogli włączyć się wszyscy zainteresowani: nauczyciele, rodzice, przedsiębiorstwa, organizacje biznesowe, partnerzy społeczni, doradcy zawodowi oraz decydenci.

Dodatkowe informacje na stronie Komisji Europejskiej oraz stronie erazmus+ .

/ek, 8.12.2016 r./

Powrót do: Start » Wyższa Szkoła Biznesu Wydział Zamiejscowy w Krakowie | WSB w Krakowie » Aktualności