Przyciągająca fizyka

1

Podczas zajęć "Przyciągająca fizyka - warsztaty z magnetyzmu", zrealzowanych w Ogrodzieńcu i Bobrownikach, studenci przenieśli się w tajemniczy świat pola magnetycznego.

Na warsztatach w nietypowych eksperymentach wykorzystali spinacze biurowe, metalowy pręt, rurki, drut, szpulkę nici, nakrętki, wędkę, winogrona, słomki, proszek żelaza i magnesy. Zbudowali też elektromagnesy i znajdywali odpowiedź na pytanie, gdzie znajdują zastosowanie te urządzenia. Zajęcia przygotowali i poprowadzili naukowcy z ekipy Pana Korka.

Fotorelacja:

2

3

4

5

6

7

Powrót do: Start » Galaktyka Talentów - Uniwersytety Dziecięce Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej » Fotorelacje