dr Paulina Głowacka

fizjoterapeuta, specjalista w zakresie rehabilitacji kardiologicznej i ortopedycznej, terapeuta manualny, szkoleniowiec metody Kinesiotaping i kursów specjalistycznych dla fizjoterapeutów. Członek grupy biznesowej BNI Silesia, aktywny uczestnik biznesowych spotkań networkingowych.

Popularyzatorka nauki od 2014 roku prowadząca liczne wykłady i laboratoria z zakresu medycyny oraz fizjoterapii (m.in. Festiwal Nauki, Uniwersytet Dziecięcy, Letnia Akademia Seniora). Koordynatorka projektów dla dzieci m.in. w zakresie profilaktyki wad postawy oraz chorób cywilizacyjnych. Przykładowa tematyka wykładów: „Po co nam fizjoterapeuci” „Postaw na zdrowie”.

Powrót do: Start » Galaktyka Talentów - Uniwersytety Dziecięce Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej » Nasi wykładowcy