II OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY O TRANSPORCIE KOLEJOWYM

Mamy przyjemność poinformować, że w dniu 19 grudnia 2017 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbędzie się II edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Transporcie Kolejowym. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych uczniów szkół średnich, którzy chcieliby sprawdzić swoją wiedzę z zakresu transportu kolejowego oraz wygrać atrakcyjne nagrody!

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do uczestnictwa w II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Transporcie Kolejowym, organizowanym przez Katedrę Transportu Szynowego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Konkurs adresowany jest do uczniów kształcących się w specjalnościach: technik transportu kolejowegotechnik dróg i mostów kolejowychtechnik elektroenergetyk transportu szynowegotechnik automatyk sterowania ruchem kolejowym oraz do wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych, zainteresowanych tematem transportu kolejowego.

Głównym celem wydarzenia jest promowanie wiedzy o transporcie kolejowym poprzez wyróżnienie szczególnie uzdolnionych uczniów w tej dziedzinie, wymiana doświadczeń zawodowych, nawiązanie współpracy między podmiotami kształcącymi w w/w zawodach oraz promocja kształcenia na kierunkach realizowanych w zakresie transportu i kolejnictwa.

Wśród nagród między innymi Złoty Indeks uprawniający do bezpłatnych studiów inzynierskich w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej na kierunku Transport, liczne staże i praktyki u liderów branży kolejowej w Polsce oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Konkurs odbędzie się w dniu 19 grudnia 2017 r. (wtorek), w Audytorium Maximum Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej (ul. Cieplaka 1C, 41-300 Dąbrowa Górnicza). Zadaniem uczestników Konkursu będzie rozwiązanie w określonym czasie testu, sprawdzającego wiedzę w zakresie szeroko pojętego transportu kolejowego. Wszelkie informacje szczegółowe na temat zasad Konkursu zamieszczone zostały w regulaminie, dostępnym poniżej.

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w Konkursie zapraszamy do kontaktu e-mailowego. Zgłoszenia udziału w imieniu Uczniów powinien dokonać Opiekun, do dnia 12 grudnia 2017 r, pod adresem:

katedratransportu@wsb.edu.pl

Szczegółowy plan wydarzenia oraz inne dodatkowe informacje zostaną zamieszczone na stronie internetowej Katedry Transportu Szynowego WSB w najbliższym czasie. Gorąco zachęcamy do jej śledzenia i do udziału w tegorocznej edycji Konkursu!

Powrót do: Start » Katedra Transportu Szynowego WSB » Aktualności