Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

WYKŁAD: pt. „Oczy i proces widzenia - oknem do ludzkiego potencjału”

w dniu 24.03.2015 r. o godz. 10.00

Czy oczy i proces widzenia posiadają cenne zakodowane informacje, które mogą dać nam głębsze spojrzenie na ogromny indywidualny potencjał ludzki?

Oko  zaopatrzone jest w więcej nerwów i naczyń krwionośnych niż każdy inny organ ludzki. William Szekspir powiedział: "Oczy są zwierciadłem duszy".

Światło wpadające do oczu aktywuje poprzez interakcję mózgu i umysłu proces uznany jako widzenie. Te wzajemne relacje pomiędzy wewnętrznym i zewnętrznym postrzeganiem świata są największym możliwym dostępem do istoty widzenia.

 


W wystąpieniu prof. Roberto Kaplan zaprezentuje własne kliniczne badania z ostatnich 40 lat. Prof. Kaplan zidentyfikował kluczowy "EyeCodes" (kodu) z tęczówki oka i sprecyzował pomiary sposobów patrzenia przez nasze oczy. Z tych ustaleń można określić, gdzie tkwi potencjał ludzki, który czeka na aktywowanie. Biorąc odpowiedzialność za swój EyeCode® i odnajdując własny potencjał, można zmienić wiele stojących wyzwań życiowych, w związkach, pracy, wychowywaniu dzieci, miłości, zdrowiu, majątku i innych elementach codziennej egzystencji.

Powrót do: Start » Integracja sensoryczna » STRONA GŁÓWNA

 

Nasi partnerzy