Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Centrum Rozwoju Regionalnego (CRR) jest jednostką skupiającą kadry o bogatym dorobku i zróżnicowanych specjalizacjach. Prace badawcze oraz wdrożeniowe podejmowane przez CRR są realizowane w ścisłej współpracy z partnerami naukowymi, samorządowymi, biznesowymi i pozarządowymi. Ambicją Zespołu CRR jest wykorzystywanie najbardziej aktualnego i wartościowego dorobku naukowego dla wspierania partnerów i zleceniodawców, a równocześnie wykorzystywanie doświadczeń praktycznych do tworzenia nowych koncepcji, metod, narzędzi o wartości naukowej i utylitarnej. Zakres działania CRR obejmuje:

 

1. Prowadzenie badań zorientowanych na kreowanie innowacji w obszarze:

  •     polityki lokalnej i regionalnej,
  •     zarządzania usługami publicznymi,
  •     współpracy międzysektorowej.

2. Świadczenie wsparcia podmiotom publicznym oraz dla sektora biznesu w zakresie programowania i planowania rozwoju, w tym w szczególności opracowywanie dokumentów, szkolenie i doradztwo.


3. Sporządzania analizy i prognoz, w tym w szczególności opracowań, badań i ekspertyz z zakresu określenia potencjałów lokalnych i regionalnych, w tym specjalizacji gospodarczych, produktów turystycznych, kultury, kapitału ludzkiego i społecznego.

Powrót do: Start » Centrum Rozwoju Regionalnego » Zakres działania CRR

 

Nasi partnerzy