Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Nowoczesna Firma S.A.

Firma zajmująca się promocją, sprzedażą usług z zakresu zarządzania i prowadzenia biznesu. Dostarcza wiedzę o najnowszych trendach, produktach i sposobach zarządzania. Działania Nowoczesnej Firmy odpowiadają na konkretne potrzeby przedsiębiorców – oferują możliwości właśnie, tam gdzie istnieją największe luki kompetencyjne kadry zarządzającej związane z wykorzystaniem rozwiązań dostosowanych do zindywidualizowanych potrzeb i specyfiki polskiego rynku.

 

Cele będą realizowane poprzez ułatwienie dostępu do wiedzy i inspiracji w zakresie zarządzania i promowanie najlepszych praktyk. Ważnym zadaniem jest pokonywanie barier mentalnych i strukturalnych MŚP, w taki sposób aby poprzez pozytywne doświadczenia związane z Programem osoby te same stawały się propagatorem wiedzy w swoich firmach i otoczeniu. Kolejnym zadaniem jest wspieranie przedsięwzięć służących rozwojowi sektora MŚP, w tym w szczególności promowanie wiarygodnych dostawców wiedzy i rozwiązań dedykowanych do tego sektora.

Powrót do: Start » I Forum Gospodarcze- Polska. Praktyczne aspekty współpracy biznesowej » Partnerzy

 

Nasi partnerzy