Dr Jekyll and Mr Hyde

Festiwal Nauki to czas, kiedy lubimy podejmować oryginalne tematy. Czasem zaskakujące, czasem kontrowersyjne. Takie właśnie będzie spotkanie z członkami zespołu Hunter, wykonującego muzykę z pogranicza thrash i heavy metalu - Arkadiuszem Letkiewiczem - prof. zw. nauk społecznych, byłym Rektorem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz zastępcą Komendanta Głównego Policji, a obecnie profesorem Akademii WSB oraz Pawłem Grzegorczykiem - założycielem, gitarzystą i wokalistą zespołu Hunter.

Dr Jeryll i Mr Hyde - czy profesor uczelni może występować w roli perkusisty zespołu metalowego? - 25.03.2019, godz. 12.00 (Akademia WSB)

Czy kariera muzyczna i naukowa może iść w parze? Czy zawsze można realizować swoje pasje, mimo pełnienia wysokich stanowisk? Czy poprzez muzykę można wyrażać swoje opinie? To tylko kanwa dyskusji, w której udział będą mogli wziąć uczestnicy tego wydarzenia festiwalowego.

Na spotkanie, które odbędzie się w poniedziałek 25 marca 2019 r. w godz. 12.00 - 13.30, zapraszamy nie tylko miłośników ciężkiej muzyki, ale także tych, dla których - z różnych względów - cenna będzie rozowa o zachowaniu własnej tożsamości i potrzebie wyrażania uczuć w świecie, w którym rządzą stereotypy i utarte schematy.

Prelegenci:

• Arkadiusz Letkiewicz - prof. zw. nauk społecznych, były Rektor Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, były zastępca Komendanta Głównego Policji. Profesor Akademii WSB. Muzyk w zespole HUNTER.
  • Paweł Grzegorczyk - multiinstrumentalista, wokalista, poeta. Lider zespołu HUNTER.

Chcesz wziąć udział? Wypełnij formularz zgłoszeniowy >>

Powrót do: Start » 15 Festiwal Nauki Akademii WSB » Aktualności