Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Aktualności

 

Artykuły

Legia akademicka - Szkolenie Wojskowe dla Studentów

Profesjonalne szkolenie wojskowe, możliwość uzyskania stopnia wojskowego i połączenia wiedzy teoretycznej z praktycznymi umiejętnościami to tylko kilka z licznych atutów wynikających z udziału w projekcie Legii Akademickiej w Akademii WSB.

 

czytaj więcej o Legia akademicka - Szkolenie Wojskowe dla Studentów

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020 w Wydziale Zamiejscowym w Olkuszu Akademii WSB

„Gaudeamus igitur...” tradycyjny hymn środowisk studenckich wybrzmiał podczas Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020 w Wydziale Zamiejscowym w Olkuszu Akademii WSB. Uroczystość odbyła się 26 października 2019 roku w Miejskim Ośrodku Kultury. 

czytaj więcej o Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020 w Wydziale Zamiejscowym w Olkuszu Akademii WSB

PLAN ZAJĘĆ DLA SEMESTRU PIERWSZEGO. TERMINY ZJAZDÓW W ROKU AKADEMICKIM 2019/2020, SEMESTR ZIMOWY

Pierwsze zajęcia w Wydziale Zamiejscowym w Olkuszu Akademii WSB odbędą się 12 i 13 października 2019r. Poniżej znajduje się harmonogram dla studentów pierwszego semsetru. Plan studentów semestrów wyższych znajduje się w wirtualnym dziekanacie.  

 

 

 

czytaj więcej o PLAN ZAJĘĆ DLA SEMESTRU PIERWSZEGO. TERMINY ZJAZDÓW W ROKU AKADEMICKIM 2019/2020, SEMESTR ZIMOWY

III Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Wielozmysłowy Świat Dziecka – obserwuj, wspieraj – nie wyręczaj”

Jak wspomagać rozwój dziecka poprzez metody arteterapii? Jak radzić sobie z problemami logopedycznymi u dzieci? Jak wygląda świat oczami dziecka z autyzmem? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań uzyskali uczestnicy III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Wielozmysłowy Świat Dziecka – obserwuj, wspieraj – nie wyręczaj”, która odbyła się 20 września 2019 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu. 

 

 

czytaj więcej o III Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Wielozmysłowy Świat Dziecka – obserwuj, wspieraj – nie wyręczaj”

Akademia WSB na Krakowskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2019

Podczas tegorocznego Salonu Maturzystów Perspektyw w Krakowie, który co roku odwiedza ponad 10 tysięcy maturzystów, stoisko Akademii WSB odwiedził wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego dr Jarosław Gowin.

czytaj więcej o Akademia WSB na Krakowskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2019

Ostatni nabór na kwalifikacyjne studia podyplomowe wg. dotychczasowych zasad

Akademia WSB Wydział Zamiejscowy w Olkuszu prowadzi nabór na studia podyplomowe - ostatnie przed wejściem w życie zmian w zakresie standardów kształcenia nauczycieli.

czytaj więcej o Ostatni nabór na kwalifikacyjne studia podyplomowe wg. dotychczasowych zasad

Gala Akademicka wręczenia dyplomów absolwentom studiów podyplomowych

Wyjątkowy dzień dla absolwentów studiów podyplomowych na kierunkach oświatowych w Wydziale Zamiejscowym Akademii WSB w Olkuszu. W piątek 28 czerwca 2019 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu odbyła się uroczysta gala, podczas której absolwenci studiów podyplomowych otrzymali świadectwa.

czytaj więcej o Gala Akademicka wręczenia dyplomów absolwentom studiów podyplomowych 

Nasi partnerzy