Informacje podstawowe

Warunkiem rozpatrzenia propozycji dotyczącej publikacji pracy naukowej jest złożenie przez Autora/Autorów bądź Redaktora Naukowego wniosku o publikację do uczelnianej Komisji ds. Badań Naukowych i Wydawnictw.

Wniosek o publikację - pobierz >>

Zatwierdzoną publikację Autor/Redaktor ma obowiązek złożyć w Wydawnictwie:

■ Materiał należy przekazać do Wydawnictwa w formie elektronicznej jako plik WORD, opcjonalnie:

a)      na adres e-mail: wydawnictwo@wsb.edu.pl

b)      na płycie kompaktowej lub DVD

oraz w postaci gotowego wydruku na adres: Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, ul. Cieplaka 1c, 41-300 Dąbrowa Górnicza.

■ Autor musi zadbać o zgodność wydruku i wersji elektronicznej. W tekście należy umieścić informacje o autorach: imię, nazwisko, tytuł naukowy, miejsce pracy i zajmowane stanowisko, telefon kontaktowy, adres e-mail. Należy wyraźnie wskazać, na jaki adres wydawca ma przesyłać korespondencję (w przypadku tekstów współautorskich należy wskazać osobę, do której należy kierować korespondencję).

epnp

Akapit